Қарағанды ​​облысының жас тұрғындары «Табиғаттың қаһармандары: биоалуантүрлілік миссиясы» атты шығармашылық байқауларға қатысуға шақырылады

2 сентября 2024

Қарағанды ​​облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы мен Қарағанды ​​облыстық экологиялық мұражайы «Табиғаттың қаһармандары: биоалуантүрлілікті сақтау миссиясы» акциясы аясында шығармашылық байқаулардың басталғаны туралы хабарлайды.

Байқауды ұйымдастырушылар қоршаған ортаны сақтауға өз үлестерін қосуға күш пен құштарлықты сезінетін, өз таланттарын көрсетіп, табиғаттың нағыз қаһарманы болғысы келетін 3 пен 20 жас аралығындағы Қарағанды ​​облысының тұрғындарын шақырады.

Шара аясында 4 шығармашылық байқау өткізіледі:
 - Биоалуантүрлілік өлеңдерде.
 - Өнердегі флора мен фауна: суреттен коллажға дейін.
 - Егжей-тегжейлі жер: видеодағы биоалуантүрлілік.
 - Үй қазынасы: Жануарлар мен өсімдіктердің фотобайқауы.

«Шығармашылық байқаулар арқылы біз жастарымызды өңірдегі өсімдіктер мен жануарлар дүниесін сақтауға, тазалықты сақтауға жұмылдырғымыз келеді. Байқаудың басты мақсаты – балалар мен жасөспірімдер арасында табиғатқа деген құрметті тәрбиелеу және экологиялық мәдениетті қалыптастыру», - дейді Қарағанды ​​облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының басшысы Бақтияр Санбаев.

Байқау 2024 жылғы қыркүйек пен 6 қазан аралығында өтеді. Қазан айының соңында байқау жеңімпаздары сыйлықтармен марапатталады, шығармалар көрмесі және қатысушыларға шығармашылық бағдарлама ұсынылады. Байқауға қатысушылардың барлығына сертификаттар, ал жеңімпаздар естелік сыйлықтармен марапатталады.

Толық ақпаратты және конкурс талаптарын Қарағанды ​​облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу және ЭкоМұражай веб-сайттарынан табуға болады:

Сондай-ақ @prirodnye.resursy.krg және @ecomuseum.kz әлеуметтік желілерінде.

Қосымша ақпарат:
+7 (7212) 50-43-61, 50-45-62,